Dragebåtfestivalen Drammen 24.august 2013
Tilbake til hovedsiden Drammen
BEST IN SHOW Bransje
plassering
1 Lindum - Meitemarken Avfall/gjenvinning
2 Drammensbadet Helse og fitness
3 Konnerud helse og omsorgsdistrikt Helse og omsorg
Profileringspriser (ingen rangering)
Konnerud Rør - Rørekøllene Bygg og anlegg
NSB Øst - Elveflirt 1 og 2 Transport
Omsorgspartner Helse og omsorg
Arctic Trucks Bil
Kostymepriser (ingen rangering)
Caverion Norge - Exit YIT Bygg og anlegg
Showpriser (ingen rangering)
Caverion Norge - Exit YIT Bygg og anlegg
Toyota - Hybrid Bil
Aker Solutions-Akeritas,Attack,AkerScout,DragonSolutions Maritim
GRAND DAME FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Aker Solutions - Akeritas Maritim gul 2 01,10,54
2 Konnerud helse og omsorgsdistrikt Helse og omsorg blå 1 01,20,34
GRAND FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Skanska  Bygg og anlegg rød 1 00,57,72
2 Aker Solutions - ATTACK  Maritim hvit 2 00,58,08
3 Strøm Gundersen Bygg og anlegg sort 3 01,01,91
4 Drammensbadet Helse og fitness blå 4 01,02,33
5 Toyota - Hybrid Bil gul 5 01,08,53
6 Aker Solutions - Dragon Solutions Maritim grønn 6 01,08,96
SEMIFINALER FIRMA/FORENING Bransje båt bane  semi TID
plassering farge nr. nr.
1 Skanska  Bygg og anlegg gul 2 4 00,58,66
2 Aker Solutions - ATTACK  Maritim hvit 2 1 00,58,83
3 Strøm Gundersen Bygg og anlegg rød 1 1 00,59,29
4 Drammensbadet Helse og fitness sort 3 1 00,59,31
5 Aker Solutions - Dragon Solutions Maritim blå 1 2 00,59,47
6 Toyota - Hybrid Bil gul 2 2 01,00,53
7 Caverion Norge - Exit YIT Bygg og anlegg rød 1 3 01,00,70
8 Arctic Trucks Bil hvit 2 3 01,01,15
9 Aker Solutions - Aker Scout Maritim blå 1 4 01,01,58
10 Drammen Yard Maritim grønn 3 2 01,02,78
11 NSB Øst - Elveflirt 2 Transport grønn 3 4 01,07,63
12 Omsorgspartner Helse og omsorg sort 3 3 01,16,61
INNLEDENDE FIRMA/FORENING Bransje båt bane  heat TID
plassering farge nr. nr.
1 Aker Solutions - ATTACK  Maritim hvit 2 1 00,58,88
2 Skanska  Bygg og anlegg blå 1 4 00,59,14
3 Toyota - Hybrid Bil rød 1 1 00,59,38
4 Arctic Trucks Bil sort 3 1 01,02,68
5 Strøm Gundersen Bygg og anlegg hvit 2 7 01,03,86
6 Aker Solutions - Dragon Solutions Maritim rød 1 7 01,04,05
7 Caverion Norge - Exit YIT Bygg og anlegg gul 2 4 01,05,01
8 Aker Solutions - Aker Scout Maritim gul 2 6 01,05,21
9 Drammensbadet Helse og fitness sort 3 5 01,06,00
10 Drammen Yard Maritim blå 1 6 01,06,97
11 Omsorgspartner Helse og omsorg rød 1 5 01,07,01
12 NSB Øst - Elveflirt 2 Transport hvit 2 5 01,07,02
13 Lindum - Meitemarken Avfall/gjenvinning blå 1 2 01,07,42
14 NSB Øst - Elveflirt 1 Transport grønn 3 2 01,09,06
15 Konnerud Rør - Rørekøllene Bygg og anlegg grønn 3 4 01,09,48
16 Thanke - Thankevekker Kontorrekvisita gul 2 2 01,12,36
17 Aker Solutions - Akeritas, damelag Maritim hvit 2 3 01,13,26
18 Konnerud helse og omsorgsdistrikt 1, damelag Helse og omsorg sort 3 3 01,21,53
19 Konnerud helse og omsorgsdistrikt 2, damelag Helse og omsorg rød 1 3 01,26,19
             
Dragebåtfestivalen Drammen 25.august 2012
BEST IN SHOW Bransje
plassering
1 Team Drammen Kjøkken Kjøkken
2 Hjemmetjenesten Konnerud/Skoger Helse og omsorg
3 Toyota - GT 86 og Hybrid Bil
Profileringspriser (ingen rangering)
Aker Solutions 1,2,3 og 4 Olje og gass
Arctic Trucks - Grad folar  Bil
Team Bauhaus Bygg og anlegg
Norengros Grossist
Kostymepriser (ingen rangering)
Arctic Trucks - Grad folar  Bil
Norengros Grossist
Rambøll - Rambøllsmurfene Rådgivende ing.
Teneo Data - IT Grisen IT
Showpriser (ingen rangering)
Teneo Data - IT Grisen IT
GRAND FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Aker Solutions 3 Olje og gass rød 1 00,59,93
2 Skanska 2 Bygg og anlegg hvit 2 01,00,04
3 Block Watne - BW´s Red Devils Bygg og anlegg sort 3 01,00,08
4 Aker Solutions 4 Olje og gass blå 4 01,00,22
5 Arctic Trucks - Grad folar  Bil gul 5 01,00,63
6 Akademiet Drammen - lærerlaget Skole grønn 6 01,05,64
SEMIFINALER FIRMA/FORENING Bransje båt bane  semi TID
plassering farge nr. nr.
1 Skanska 2 Bygg og anlegg blå 1 4 00,57,78
2 Block Watne - BW´s Red Devils Bygg og anlegg rød 1 3 00,58,18
3 Aker Solutions 3 Olje og gass rød 1 1 01,00,36
4 Arctic Trucks - Grad folar  Bil sort 3 3 01,00,53
5 Aker Solutions 4 Olje og gass grønn 3 2 01,00,63
6 Akademiet Drammen - lærerlaget Skole gul 2 4 01,01,07
7 Skanska 1 Bygg og anlegg hvit 2 1 01,01,40
8 Drammen Yard Offshore sort 3 1 01,02,16
9 Aker Solutions 1 Olje og gass blå 1 2 01,02,49
10 Toyota - GT 86 Bil gul 2 2 01,02,56
11 Toyota - Hybrid Bil hvit 2 3 01,03,29
12 Strøm Gundersen Bygg og anlegg grønn 3 4 01,07,58
INNLEDENDE FIRMA/FORENING Bransje båt bane  heat TID
plassering farge nr. nr.
1 Drammen Yard Offshore gul 2 2 00,56,95
2 Arctic Trucks - Grad folar  Bil sort 3 1 00,58,60
3 Strøm Gundersen Bygg og anlegg blå 1 2 01,00,24
4 Block Watne - BW´s Red Devils Bygg og anlegg blå 1 8 01,00,30
5 Aker Solutions 4 Olje og gass gul 1 7 01,00,93
6 Skanska 1 Bygg og anlegg hvit 3 7 01,01,46
7 Toyota - GT 86 Bil hvit 2 1 01,02,14
8 Aker Solutions 1 Olje og gass rød 1 1 01,02,80
9 Toyota - Hybrid Bil rød 1 5 01,05,26
10 Aker Solutions 3 Olje og gass hvit 2 5 01,05,26
11 Akademiet Drammen - lærerlaget Skole hvit 2 9 01,06,08
12 Skanska 2 Bygg og anlegg sort 3 5 01,06,19
13 Kjeldaas - Red Devils Bygg og anlegg grønn 3 8 01,06,32
14 Rambøll - Rambøllsmurfene Rådgivende ingeniør rød 2 7 01,07,02
15 Teneo Data - IT Grisen IT sort 4 7 01,07,35
16 Norengros Grossist blå 1 4 01,08,66
17 Thanke - Thankevekker Kontorrekvisita gul 2 4 01,08,87
18 Akademiet Drammen - elevlaget Skole rød 1 9 01,09,30
19 NSB - Elve Flirt Transport sort 3 3 01,09,53
20 Aker Solutions 2 Olje og gass grønn 3 2 01,09,60
21 Block Watne - Sølvguttene Bygg og anlegg grønn 3 4 01,12,47
22 Team Bauhaus Bygg og anlegg gul 2 8 01,12,77
23 Hjemmetjenesten Konnerud/Skoger Helse og omsorg hvit 2 3 01,21,96
24 Team Drammen Kjøkken Kjøkken rød 1 3 01,25,40
25 Aleris Helse og omsorg blå 1 6 ITS
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 20.august 2011
BEST IN SHOW Bransje
plassering
1 Colombiegget (Teneo Data) IT/Data
2 Drammen Tannlegesenter Tannhelse
3 Dias Attføringsbedrift
Profileringspriser (ingen rangering)
Aker Solutions Olje og gass
MU Norge (Elopak) Emballasje
Økonomistyring Drammen Regnskap
Kostymepriser (ingen rangering)
Bensintigere (Tiger) Bensinstasjon
Holmen Slipper's (Holmen Slipp) Marina
Sjeik Arctic (Arctic Trucks) Bil
Showpriser (ingen rangering)
Team Flytoget  Transport
GRAND FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 MU Norge (Elopak) Emballasje rød 1 1.06.05
2 Colombiegget (Teneo Data) IT/Data hvit 2 1.13.47
2 MOOV Helse og fitness blå 4 1.13.47
4 Synergi Helse (MOOV) Helse og fitness grønn 6 1.14.33
5 Drammen Yard Offshore gul 5 1.16.25
6 Aker Solutions 3 Olje og gass sort 3 1.25.06
SEMIFINALER FIRMA/FORENING Bransje båt bane  semi TID
plassering farge nr. nr.
1 Colombiegget (Teneo Data) IT/Data rød 1 3 1.11.65
2 Synergi Helse (MOOV) Helse og fitness hvit 2 3 1.12.11
3 MOOV Helse og fitness sort 3 3 1.17.12
4 Aker Solutions 3 Olje og gass hvit 2 1 1.18.60
5 Drammen Yard Offshore blå 1 4 1.21.52
6 MU Norge (Elopak) Emballasje blå 1 2 1.25.31
7 Team Flytoget 1 Transport grønn 3 4 1.29.73
8 Dias Attføringsbedrift grønn 3 2 1.31.83
9 Økonomistyring Drammen 2 Regnskap gul 2 4 1.33.14
10 Aleris I (Aleris Ungplan & BOI) Helse og omsorg gul 2 2 1.33.75
11 Drammen Tannlegesenter Tannhelse sort 3 1 1.35.26
12 Scandinavian Shipping Drammen Shipping & Logistic rød 1 1 ITS
INNLEDENDE FIRMA/FORENING Bransje båt bane  heat TID
plassering farge nr. nr.
1 Drammen Yard Offshore hvit 2 7 1.13.18
2 Økonomistyring Drammen 2 Regnskap rød 1 7 1.14.37
3 MU Norge (Elopak) Emballasje gul 2 4 1.20.47
4 Aleris I (Aleris Ungplan & BOI) Helse og omsorg blå 1 6 1.22.82
5 Aker Solutions 3 Olje og gass rød 1 3 1.23.15
6 Synergi Helse (MOOV) Helse og fitness hvit 2 5 1.23.61
7 Drammen Tannlegesenter Tannhelse rød 1 1 1.24.18
8 Colombiegget (Teneo Data) IT/Data grønn 3 4 1.25.66
9 MOOV Helse og fitness gul 2 8 1.28.65
10 Scandinavian Shipping Drammen Shipping & Logistic hvit 2 1 1.28.76
11 Dias Attføringsbedrift grønn 3 6 1.29.83
12 Team Flytoget 1 Transport rød 1 5 1.31.84
13 Sjeik Arctic (Arctic Trucks) Bil sort 3 7 1.32.95
14 Aker Solutions 2 Olje og gass grønn 3 2 1.38.47
15 Strøm Gundersen Bygg og anlegg blå 1 8 1.42.15
16 Autolink 1 Transport/Logistikk sort 3 5 1.42.27
17 Økonomistyring Drammen 1 Regnskap blå 1 4 1.43.86
18 Team Flytoget 2 Transport grønn 3 8 1.48.77
19 Bensintigere 1 (Tiger) Bensinstasjon blå 1 2 1.55.01
20 Imente (Kompetansehuset Imente) Skole/Undervisning hvit 2 3 1.55.13
21 Aker Solutions 1 Olje og gass sort 3 1 1.57.81
22 Lionstar (Bertel O. Steen Buskerud) Bil gul 2 2 2.00.48
23 Bensintigere 2 (Tiger) Bensinstasjon gul 2 6 2.04.72
24 Holmen Slipper's (Holmen Slipp) Marina sort 3 3 2.24.15
25 Autolink 2 Transport/Logistikk ITS
26 Aleris II (Aleris Ungplan & BOI) Helse og omsorg ITS
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 21.august 2010
BEST IN SHOW Bransje
plassering
1 Team Flytoget Transport
2 Arctic (Arctic Trucks Norge) Bil
3 Bensintigere 1 og 2 (Tiger) Bensinstasjoner
Profileringspriser (ingen rangering)
Colomiegget og DHK gutta (Teneo Data) IT/Data
Aker Solutions 1 og 2 Olje og gass
Drammen frisørlaug 1og 2 Frisør
Lionstar (Bertel O Steen Buskerud) Bil
Kostymepriser (ingen rangering)
Imente (Kompetansehuset Imente) Skole/Undervisning
Showpriser (ingen rangering)
EB 1 og 2 (Energiselskapet Buskerud) Energi
Colomiegget og DHK gutta (Teneo Data) IT/Data
Aass Bryggeri Bryggeri
Dias Attføringsbedrift
GRAND FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Lierstranda Raggarballeforening (Vedl.Serv.) Bygg og anlegg  sort 3 1.10.14
2 DHK Gutta (Teneo Data) IT/Data hvit 2 1.10.76
3 MOOV - Synergi Helse og fitness grønn 6 1.11.45
4 EB 1 (Energiselskapet Buskerud) Energi blå 4 1.13.40
5 Arctic (Arctic Trucks Norge) Bil gul 5 1.14.17
6 SATS dame Helse og fitness rød 1 1.17.22
GRAND DAME FINALE Bransje båt bane  TID
1 SATS dame Helse og fitness rød 1 1.17.19
SEMIFINALER FIRMA/FORENING Bransje båt bane  semi TID
plassering farge nr. nr.
1 Arctic (Arctic Trucks Norge) Bil rød 1 1 1.10.54
2 MOOV - Synergi Helse og fitness blå 1 4 1.12.14
3 Lierstranda Raggarballeforening (Vedl.Serv.) Bygg og anlegg  sort 3 3 1.11.15
4 EB 1 (Energiselskapet Buskerud) Energi gul 2 2 1.14.17
5 SATS dame Helse og fitness gul 2 4 1.15.17
6 DHK Gutta (Teneo Data) IT/Data hvit 2 3 1.17.88
7 Autolink 1 Transport/Logistikk rød 1 3 1.18.42
8 Team Flytoget Transport hvit 2 1 1.19.97
9 MU Norge (Elopak) Emballasje blå 1 2 1.20.27
10 Drammen Yard Offshore sort 3 1 1.20.55
11 Aker Solutions 2 Olje og gass grønn 3 2 1.25.32
12 Autolink 2 Transport/Logistikk grønn 3 4 ITS
INNLEDENDE FIRMA/FORENING Bransje båt bane  heat TID
plassering farge nr. nr.
1 EB 1 (Energiselskapet Buskerud) Energi rød 1 1 1.15.49
2 MOOV - Sinergi Helse og fitness rød 4 7 1.16.48
3 SATS dame Helse og fitness rød 1 3 1.17.19
4 Drammen Yard Offshore grønn 3 10 1.17.32
5 Arctic (Arctic Trucks Norge) Bil gul 2 8 1.18.01
6 Team Flytoget Transport blå 1 4 1.19.00
7 MU Norge (Elopak) Emballasje sort 3 3 1.19.81
8 Lierstranda Raggarballeforening (Vedl.Serv.) Bygg og anlegg  sort 3 1 1.20.12
9 Autolink 2 Transport/Logistikk hvit 2 11 1.20.91
10 DHK Gutta (Teneo Data) IT/Data grønn 3 7 1.20.95
11 Autolink 1 Transport/Logistikk blå 1 8 1.23.76
12 Aker Solutions 2 Olje og gass gul 2 4 1.24.60
13 SATS mix Helse og fitness gul 4 11 1.25.44
14 Lionstar (Bertel O Steen Buskerud) Bil sort 3 11 1.25.91
15 Dias 1 Attføringsbedrift hvit 1 10 1.27.34
16 Lykkepilen (Vestre Viken HF) Helse og omsorg blå 1 7 1.27.50
17 Aker Solutions 1 Olje og gass hvit 2 1 1.27.92
18 Bensintigere 2 (Tiger) Bensinstasjon rød 1 11 1.27.92
19 Aass Bryggeri Bryggeri gul 2 7 1.29.81
20 Bombardier (Aleris Psyk Omsorg) Helse og omsorg hvit 2 5 1.30.22
21 Imente (Kompetansehuset Imente) Skole/Undervisning grønn 3 2 1.33.65
22 Colomiegget (Teneo Data) IT/Data gul 2 2 1.33.91
23 Aleris (Aleris Psyk Omsorg) Helse og omsorg rød 1 5 1.40.73
24 Drammen frisørlaug 1 Frisør blå 1 2 1.45.24
25 Drammen frisørlaug 2 Frisør sort 3 5 1.51.15
26 Bensintigere 1 (Tiger) Bensinstasjon grønn 3 8 1.54.50
27 Overfloden (Vestre Viken HF) Helse og omsorg hvit 2 3 ITS
28 EB 2 (Energiselskapet Buskerud) Energi grønn 3 4 ITS
29 Dias 2 Attføringsbedrift sort 2 10 ITS
30 MOOV Helse og fitness blå 1 10 ITS
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 22.august 2009
BEST IN SHOW Bransje
plassering
1 Aass Bryggeri
2 Friskus og Sunniva (Tine) Næringsmiddel
3 Colombi Egget og GIF gutta (Teneo Data) IT/Regnskap
Profileringspriser (ingen rangering)
Økonomistyring Drammen Regnskap
Autolink 1 og 2 Transport/logistikk
Draka Subsea (Draka Norsk Kabel) Bygg og anlegg
Nedre Buskerud Boligbyggelag Eiendom
EB 1 og EB 2 Energi
Kostymepriser (ingen rangering)
Nedre Buskerud Boligbyggelag Eiendom
Showpriser (ingen rangering)
EB 1 og EB 2 Energi
Bensintigere (Tiger) Bensinstasjoner
GRAND FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 SATS mix Helse og fitness rød 1 1.20.17
2 Sunniva (Tine) Næringsmiddel sort 3 1.22.51
3 Moov Mix Helse og fitness hvit 2 1.23.38
4 Lierstranda Raggarballeforening(Vedlikehold Service) Bygg og anlegg grønn 6 1.28.26
5 EB 1 Energi blå 4 1.29.44
6 Strømlinjen (Ingeniør Ivar Pettersen AS) Bygg og anlegg gul 5 1.30.25
GRAND DAME FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 SATS dame, dame Helse og fitness rød 1 1.30.99
2 Moov Lady, dame Helse og fitness gul 2 1.37.90
GRAND BRANSJE FINALE - Bygg og Anlegg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Strømlinjen (Ingeniør Ivar Pettersen AS) Bygg og anlegg rød 1 1.24.03
2 OKK Dragebåt Team 2 Bygg og anlegg sort 3 1.33.15
3 Draka Subsea (Draka Norsk Kabel) Bygg og anlegg hvit 2 1.39.83
SEMIFINALER FIRMA/FORENING Bransje båt bane  semi TID
plassering farge nr. nr.
1 SATS mix Helse og fitness rød 1 4 1.22.87
2 Moov Mix Helse og fitness grønn 3 3 1.24.02
3 Sunniva (Tine) Næringsmiddel grønn 3 1 1.24.74
4 EB 1 Energi blå 1 1 1.24.87
5 Strømlinjen (Ingeniør Ivar Pettersen AS) Bygg og anlegg gul 2 1 1.29.03
6 Lierstranda Raggarballeforening(Vedlikehold Service) Bygg og anlegg hvit 2 4 1.29.43
7 Nedre Buskerud Boligbyggelag Eiendom sort 3 2 1.31.01
8 Aass Bryggeri blå 1 3 1.36.09
9 GIF gutta (Teneo Data) IT/Regnskap sort 3 4 1.39.51
10 Draka Subsea (Draka Norsk Kabel) Bygg og anlegg rød 1 2 1.41.44
11 SATS dame, dame Helse og fitness gul 2 3 1.41.98
12 Lykkepilen (Ambulant enhet) Helse og omsorg hvit 2 2 1.46.30
INNLEDENDE FIRMA/FORENING Bransje båt bane  heat TID
plassering farge nr. nr.
1 SATS mix Helse og fitness gul 2 6 1.24.81
2 Lierstranda Raggarballeforening(Vedlikehold Service) Bygg og anlegg grønn 3 9 1.26.26
3 Aass Bryggeri hvit 2 5 1.26.61
4 SATS dame, dame Helse og fitness rød 1 8 1.26.92
5 Moov Mix Helse og fitness grønn 3 6 1.28.01
6 EB 1 Energi sort 3 3 1.28.90
7 Strømlinjen (Ingeniør Ivar Pettersen AS) Bygg og anlegg hvit 2 3 1.29.46
8 Sunniva (Tine) Næringsmiddel grønn 3 7 1.30.23
9 GIF gutta (Teneo Data) IT/Regnskap blå 1 9 1.30.28
10 Draka Subsea (Draka Norsk Kabel) Bygg og anlegg rød 1 3 1.32.49
11 Nedre Buskerud Boligbyggelag Eiendom gul 2 2 1.35.57
12 Lykkepilen (Ambulant enhet) Helse og omsorg gul 2 8 1.36.47
13 EB 2 Energi blå 1 6 1.38.90
14 OKK Dragebåt Team 2 Bygg og anlegg rød 1 5 1.41.04
15 Aktiv Veidrift Bygg og anlegg blå 1 4 1.42.44
16 Moov Lady, dame Helse og fitness blå 1 7 1.47.89
17 Posten Stokke Post grønn 3 4 1.48.57
18 Autolink 1 Transport/logistikk gul 2 7 1.48.76
19 Økonomistyring Drammen Regnskap blå 1 2 1.49.46
20 Autolink 2 Transport/logistikk hvit 2 9 1.53.18
21 Colombi Egget (Teneo Data) IT/Regnskap rød 1 1 1.53.33
22 Bensintigere (Tiger) Bensinstasjon sort 3 8 1.56.08
23 Kino City Kultur grønn 3 2 2.02.13
24 OKK Dragebåt Team 1 Bygg og anlegg hvit 2 1 2.16.46
25 Posten Drammen Post gul 2 4 2.28.94
26 Friskus (Tine) Næringsmiddel sort 3 5 2.32.40
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 23.august 2008
BEST IN SHOW Bransje
plassering
1 Nødmeldesentralene for brann - politi og helse Helse og omsorg
2 Klysterekspressen (Losjeplassen bo og servicesenter), dame Helse og omsorg
3 Draka-Torpedoen og Draka-Propellen (Draka Norsk Kabel) Industri
Profileringspriser (ingen rangering)
Alt OK og Økokrisen (Adcom Data) IT/Regnskap
Garderobe-Mannen Handel
Hjemmetjenesten Bragernes Helse og omsorg
Vaktmestertjenesten (Kirkens Bymisjon) Stiftelse
TENK OM (Lindum Ressurs og Gjenvinning) Avfall/gjenvinning
NBBOers Eiendom
Aass Bryggeri
Kostymepriser (ingen rangering)
Alt OK og Økokrisen (Adcom Data) IT/Regnskap
Just Kidding (Kid Interiør) Handel
Aass Bryggeri
Showpriser (ingen rangering)
Alt OK og Økokrisen (Adcom Data) IT/Regnskap
Energilaget 1 og 2 (Energiselskapet Buskerud) Energi
Just Kidding (Kid Interiør) Handel
TENK OM (Lindum Ressurs og Gjenvinning) Avfall/gjenvinning
Aass Bryggeri
GRAND FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 De gamle turnerne (Drammens turnforening) Helse og fitness hvit 2 1.13.56
2 SATS 1 Helse og fitness gul 5 1.15.45
3 Energilaget 1 (Energiselskapet Buskerud) Energi blå 4 1.17.84
3 Aass Bryggeri rød 1 1.17.84
5 Energilaget 2 (Energiselskapet Buskerud) Energi grønn 6 1.19.25
6 Alt OK (Adcom Data) IT/Regnskap sort 3 1.41.39
GRAND DAME FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 SATS 2, dame Helse og fitness blå 3 1.24.93
2 Klysterekspressen (Losjeplassen bo og servicesenter), dame Helse og omsorg rød 1 1.30.87
3 Kommpetansen (Drammen geriatr. kompetansesenter), dame Helse og omsorg hvit 2 1.45.65
GRAND BRANSJE FINALE - Bygg og Anlegg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 OKK Dragebåt Team 1 (OKK Entreprenør) Bygg og anlegg blå 1 1.25.68
2 OKK Dragebåt Team 2 (OKK Entreprenør) Bygg og anlegg grønn 3 1.30.04
3 Veidekke Flyers Bygg og anlegg gul 2 1.31.68
SEMIFINALER Bransje båt bane  semi TID
plassering FIRMA/FORENING farge nr. nr.
1 SATS 1 Helse og fitness rød 1 4 1.11.78
2 De gamle turnerne (Drammens turnforening) Helse og fitness hvit 2 2 1.15.89
3 Energilaget 1 (Energiselskapet Buskerud) Energi gul 2 1 1.18.52
4 Energilaget 2 (Energiselskapet Buskerud) Energi hvit 2 4 1.20.56
5 Aass Bryggeri blå 1 3 1.20.88
6 Alt OK (Adcom Data) IT/Regnskap rød 1 2 1.22.06
7 Draka-Torpedoen (Draka Norsk Kabel) Industri blå 1 1 1.23.88
8 OKK Dragebåt Team 1 (OKK Entreprenør) Bygg og anlegg sort 3 2 1.30.65
9 Nødmeldesentralene for brann - politi og helse Helse og omsorg gul 2 3 1.32.38
10 Dialog Eiendom 2 Eiendom/Finans grønn 3 1 1.34.79
11 Panzer Proffice (Proffice Management) Bemanning sort 3 4 1.39.65
12 TENK OM (Lindum Ressurs og Gjenvinning) Avfall/gjenvinning grønn 3 3 1.44.26
INNLEDENDE HEAT Bransje båt bane  heat TID
plassering FIRMA/FORENING farge nr. nr.
1 De gamle turnerne (Drammens turnforening) Helse og fitness hvit 2 1 1.21.44
2 Energilaget 1 (Energiselskapet Buskerud) Energi blå 1 2 1.23.88
3 OKK Dragebåt Team 1 (OKK Entreprenør) Bygg og anlegg hvit 2 3 1.25.06
4 Alt OK (Adcom Data) IT/Regnskap rød 1 3 1.25.37
5 SATS 1 Helse og fitness grønn 3 8 1.26.38
6 Draka-Torpedoen (Draka Norsk Kabel) Industri rød 1 10 1.26.86
7 Energilaget 2 (Energiselskapet Buskerud) Energi blå 1 8 1.27.53
8 Nødmeldesentralene for brann - politi og helse Helse og omsorg rød 1 5 1.28.19
9 Aass Bryggeri rød 1 7 1.28.54
10 Dialog Eiendom 2 Eiendom/Finans hvit 2 5 1.28.94
11 Panzer Proffice (Proffice Management) Bemanning rød 1 14 1.29.60
12 TENK OM (Lindum Ressurs og Gjenvinning) Avfall/gjenvinning rød 1 1 1.31.20
13 NBBOers Eiendom gul 2 2 1.33.26
14 OKK Dragebåt Team 2 (OKK Entreprenør) Bygg og anlegg blå 1 6 1.33.93
15 Garderobe-Mannen Handel rød 1 9 1.35.60
16 SATS 2, dame Helse og fitness grønn 2 11 1.36.18
17 Alltid beredt (Nedre Buskerud Krets) Speidere blå 1 11 1.36.89
18 Veidekke Flyers Bygg og anlegg grønn 3 6 1.36.93
19 Aldri beredt (Nedre Buskerud Krets) Speidere hvit 2 14 1.37.47
20 Serviceheltene 2 (NAV Drammen arbeid) Arbeid/Trygd/Sosial sort 3 14 1.37.71
21 De unge turnerne (Drammens turnforening) Helse og fitness gul 2 8 1.37.96
22 Inkubator Sundland Innovasjon/Finans hvit 2 9 1.40.52
23 Aker Solutions Industri hvit 2 10 1.41.36
24 A part of the concept (Bauhaus Liertoppen) Bygg og anlegg gul 2 4 1.41.44
25 Team Sparky's (Abicon Elektro) Bygg og anlegg hvit 2 7 1.41.74
26 Just Kidding (Kid Interiør) Handel blå 1 4 1.44.58
27 Dialog Eiendom 1 Eiendom/Finans grønn 3 2 1.45.08
28 Autolink 2 Transport/Logistikk gul 2 13 1.46.48
29 Draka-Propellen (Draka Norsk Kabel) Industri grønn 3 13 1.47.56
30 Linselusa (Brilleland) Optikk blå 1 13 1.47.96
31 Økokrisen (Adcom Data) IT/Regnskap grønn 4 10 1.48.72
32 Autolink 1 Transport/Logistikk sort 3 10 1.51.30
33 Hjemmetjenesten Bragernes Helse og omsorg sort 3 1 1.53.86
34 Rør 1 (Oras, avd. Buskerud) Bygg og anlegg gul 2 6 1.53.99
35 Klysterekspressen (Losjeplassen bo og servicesenter), dame Helse og omsorg hvit 2 12 1.55.45
36 Serviceheltene 1 (NAV Drammen arbeid) Arbeid/Trygd/Sosial sort 3 12 1.56.89
37 Vaktmestertjenesten (Kirkens Bymisjon) Stiftelse grønn 3 4 1.57.67
38 Solar Norge  Bygg og anlegg sort 3 3 2.01.43
39 Kommpetansen (Drammen geriatr. kompetansesenter), dame Helse og omsorg rød 1 12 2.10.08
40 BB-gjengen (Buskerud Betongvarefabrikk) Bygg og anlegg sort 3 5 velt
41 Sportsclub Akropolis 1 Helse og fitness IM
42 Sportsclub Akropolis 2, dame Helse og fitness IM
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 18. august 2007
BEST IN SHOW Bransje
plassering
1 Klysterekspressen (Losjeplassen, Inst. Tj. Bragernes) Helse og omsorg
Kommpetansen (Dra. ger. komp.s., Inst. Tj. Bragernes) Helse og omsorg
2 Miljøheltene (Lindum Ressurs og Gjenvinning) Avfall/gjenvinning
3 Best på bunn (Ivar Tanum Entreprenør) Bygg og anlegg
Profileringspriser (ingen rangering)
Alt OK (ADCom Data) IT
MU Norge (Elopak) Emballasje
NBBOers (Nedre Buskerud Boligbyggelag) Eiendom
Trygghetsekspressen 110-112-113 (Sykehuset B.) Helse og omsorg
Team Sparky's (Abicon Elektro) Bygg og anlegg
Kostymepriser (ingen rangering)
Tess krigerne Bygg og anlegg
Fleta og Grønn overledning (Draka Norsk Kabel) Kabelprodusent
Alt OK (ADCom Data) IT
Team Sparky's (Abicon Elektro) Bygg og anlegg
Showpriser (ingen rangering)
Just Kidding (Kid Interiør) Handel
NAF Forening
Fletta og Grønn overledning (Draka Norsk Kabel) Kabelprodusent
GRAND FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 SATS 1 Helse og fitness hvit 2 1.06.46
2 EB (Energiselskapet Buskerud) Energi rød 1 1.10.86
3 Trimturnerne (Drammen Turnforening) Helse og fitness sort 3 1.10.97
4 Dialog Eiendom I Eiendom blå 4 1.24.27
5 OKK Dragebåt Team 1 Bygg og anlegg grønn 6 1.28.53
6 Best på bunn (Ivar Tanum Entreprenør) Bygg og anlegg gul 5 1.30.16
GRAND DAME FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 SATS 2, dame Helse og fitness grønn 2 1.19.95
2 Klysterekspressen (Losjeplassen, Inst. Tj. Bragernes), dame Helse og omsorg gul 3 1.21.95
3 Queen Ellen, dame Vennegjeng blå 1 1.24.39
4 Kommpetansen (Dra. ger. komp.s., Inst. Tj. Bragernes), dame Helse og omsorg rød 4 1.42.23
GRAND BRANSJE FINALE - Bygg og Anlegg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 OKK Dragebåt Team 1 Bygg og anlegg 1.08.58
2 Multiconsult Bygg og anlegg 1.16.24
3 Best på bunn (Ivar Tanum Entreprenør) Bygg og anlegg 1.12.21
SEMIFINALER
plassering FIRMA/FORENING Bransje båt bane  semi TID
farge nr. nr.
1 SATS 1 Helse og fitness rød 1 1 1.04.81
2 Trimturnerne (Drammen Turnforening) Helse og fitness blå 1 4 1.05.34
3 EB (Energiselskapet Buskerud) Energi gul 2 4 1.06.00
4 Dialog Eiendom I Eiendom rød 1 3 1.07.11
5 OKK Dragebåt Team 1 Bygg og anlegg blå 1 2 1.07.40
6 Best på bunn (Ivar Tanum Entreprenør) Bygg og anlegg hvit 2 3 1.07.82
7 Arctic Offshore (Arctic Trucks) Bil sort 3 1 1.08.48
8 Fletta (Draka Norsk Kabel) Kabelprodusent grønn 3 4 1.11.20
9 NAF Forening grønn 3 2 1.12.99
10 SATS 2, dame Helse og fitness gul 2 2 1.15.13
11 NAVigatørene (NAV Buskerud) Arbeids-/Velf.-etat sort 3 3 1.27.30
12 Multiconsult Bygg og anlegg 2 4 (ikke til mottak)
INNLEDENDE HEAT
plassering FIRMA/FORENING Bransje båt bane  heat TID
farge nr. nr.
1 Trimturnerne (Drammen Turnforening) Helse og fitness hvit 2 10 1.08.45
2 SATS 1 Helse og fitness gul 2 6 1.08.80
3 Dialog Eiendom I Eiendom rød 1 12 1.09.81
4 EB (Energiselskapet Buskerud) Energi hvit 2 7 1.11.53
5 Teamgym Champions (Drammen Turnforening) Helse og fitness blå 1 6 1.12.97 (ikke til semi)
6 Arctic Offshore (Arctic Trucks) Bil hvit 2 8 1.13.26
7 Fletta (Draka Norsk Kabel) Kabelprodusent rød 1 7 1.14.58
8 OKK Dragebåt Team 1 Bygg og anlegg hvit 2 3 1.17.16
9 SATS 2, dame Helse og fitness rød 1 10 1.18.13
10 Multiconsult Bygg og anlegg blå 1 4 1.18.73
11 NAF Forening hvit 2 1 1.18.93
12 Best på bunn (Ivar Tanum Entreprenør) Bygg og anlegg gul 2 4 1.19.24
13 NAVigatørene (NAV Buskerud) Arbeids-/Velf.-etat blå 1 2 1.20.26
14 Dialog Eiendom II Eiendom grønn 3 6 1.20.79
15 Klysterekspressen (Losjeplassen, Inst. Tj. Bragernes), dame Helse og omsorg blå 1 9 1.21.63
16 NBBOers (Nedre Buskerud Boligbyggelag) Eiendom hvit 2 12 1.21.88
17 MU Norge (Elopak) Emballasje sort 3 1 1.22.46
18 Byggmakker Norløff Bygg og anlegg rød 1 5 1.23.04
19 Statens Vegvesen Billingstad Bilkontroll grønn 1 1 1.23.46
20 Nesten alltid beredt (Nedre Buskerud Krets) Speidere rød 1 8 1.24.05
21 Miljøheltene (Lindum Ressurs og Gjenvinning) Avfall/gjenvinning sort 3 12 1.24.35
22 Alt OK (ADCom Data) IT sort 3 8 1.25.57
23 Solar Norge (Abicon Elektro) Bygg og anlegg hvit 2 5 1.26.34
24 Garderobe-Mannen Handel grønn 3 11 1.27.65
25 Team Sparky's (Abicon Elektro) Bygg og anlegg sort 3 3 1.27.71
26 Kommpetansen (Dra. ger. komp.s., Inst. Tj. Bragernes), dame Helse og omsorg gul 2 9 1.29.64
27 OKK Dragebåt Team 2 Bygg og anlegg sort 3 5 1.30.00
28 Trygghetsekspressen 110-112-113 (Sykehuset B.) Helse og omsorg sort 3 10 1.30.17
29 Just Kidding I (Kid Interiør) Handel blå 1 11 1.31.15
30 Brilleland Optikk gul 2 2 1.31.17
31 EP-elektriker'n (Elektrisk Produktion) Bygg og anlegg grønn 3 4 1.35.36
32 Tess krigerne Bygg og anlegg rød 1 3 1.40.67
33 Grønn overledning (Draka Norsk Kabel) Kabelprodusent grønn 4 5 1.41.64
34 Just Kidding II (Kid Interiør) Handel gul 2 11 1.43.31
35 Queen Ellen, dame Vennegjeng grønn 3 9 1.53.40
36 Alltid Beredt (Nedre Buskerud Krets) Speidere grønn 3 2 2.03.53
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 19. august 2006
BEST IN SHOW Bransje
plassering
1 Dynga i Drammen(Lindum Ressurs og Gjenvinning) Avfall/gjenvinning
2 Sportsclub Akropolis Helse og fitness
3 Ramberg på pallen (B.H. Ramberg) Transport/logistikk
Profileringspriser (ingen rangering)
Institusjonstjenesten Bragernes Helse og omsorg
Hjemmetjenesten Bragernes Helse og omsorg
Sank i Fjord (Ivar Tanum) Bygg og anlegg
Just Kidding (Kid Interiør) Handel
Kostymepriser (ingen rangering)
Samhold (Fagforbundet Buskerud) Forening
Byggmakker Norløff Bygg og anlegg
Victory (Steen & Lund) Bygg og anlegg
Just Kidding (Kid Interiør) Handel
Showpriser (ingen rangering)
Victory (Steen & Lund) Bygg og anlegg
Byggmakker Norløff Bygg og anlegg
GRAND FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Power Addicts (Energiselskapet Buskerud) Kraft og energi rød 1 1.29.46
2 Victory (Steen & Lund) Bygg og anlegg hvit 2 1.30.96
3 SATS Drammen 1 Helse og fitness blå 4 1.36.07
4 Kvalitet (Fagforbundet Buskerud) Forening sort 3 1.37.06
5 Dialog 1 (Dialog Eiendomsmegling) Eiendom grønn 6 1.43.22
6 OKK Dragebåt Team (Ole K Karlsen Entreprenør) Bygg og anlegg gul 5 1.45.01
GRAND DAME FINALE Bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 SATS Drammen 2, dame Helse og fitness gul 4 1.55.08
2 Institusjonstjenesten Bragernes, dame Helse og omsorg grønn 1 1.59.84
3 Sportsclub Akropolis 2, dame Helse og fitness blå 3 2.11.23
4 Norsk Sykepleierforbund Drammen, dame Helse og omsorg sort 2 2.11.79
5 Hjemmetjenesten Bragernes, dame Helse og omsorg hvit 5 2.33.50
GRAND BRANSJE FINALE - Bygg og Anlegg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Victory (Steen & Lund) Bygg og anlegg hvit 2 1.20.43
2 OKK Dragebåt Team (Ole K Karlsen Entreprenør) Bygg og anlegg sort 3 1.20.85
3 Sank i Fjord (Ivar Tanum) Bygg og anlegg rød 1 1.24.38
SEMIFINALER
plassering FIRMA/FORENING Bransje båt bane  semi TID
farge nr. nr.
1 OKK Dragebåt Team (Ole K Karlsen Entreprenør) Bygg og anlegg rød 1 1 1.25.60
2 Kvalitet (Fagforbundet Buskerud) Forening hvit 2 1 1.27.09
3 Power Addicts (Energiselskapet Buskerud) Kraft og energi blå 1 4 1.30.73
4 SATS Drammen 1 Helse og fitness hvit 2 3 1.31.37
5 Victory (Steen & Lund) Bygg og anlegg blå 1 2 1.31.54
6 Dialog 1 (Dialog Eiendomsmegling) Eiendom gul 2 2 1.37.32
7 NAF Forening rød 1 3 1.38.84
8 Samhold (Fagforbundet Buskerud) Forening sort 3 3 1.40.86
9 Sank i Fjord (Ivar Tanum) Bygg og anlegg sort 3 1 1.47.33
10 PwC (PricewaterhouseCoopers) Revisjon gul 2 4 1.49.60
11 Notar Eiendom grønn 3 2 2.17.41
12 Dialog 2 (Dialog Eiendomsmegling) Eiendom grønn 3 4 ITS
INNLEDENDE HEAT
plassering FIRMA/FORENING Bransje båt bane  heat TID
farge nr. nr.
1 Victory (Steen & Lund) Bygg og anlegg rød 1 5 1.12.93
2 Dialog 1 (Dialog Eiendomsmegling) Eiendom rød 1 1 1.13.89
3 Notar Eiendom hvit 2 1 1.17.05
4 OKK Dragebåt Team (Ole K Karlsen Entreprenør) Bygg og anlegg blå 1 6 1.17.38
5 Kvalitet (Fagforbundet Buskerud) Forening sort 3 1 1.18.48
6 Sank i Fjord (Ivar Tanum) Bygg og anlegg gul 2 6 1.19.07
7 Dialog 2 (Dialog Eiendomsmegling) Eiendom gul 2 4 1.19.59
8 Samhold (Fagforbundet Buskerud) Forening blå 1 4 1.19.60
9 Power Addicts (Energiselskapet Buskerud) Kraft og energi grønn 3 8 1.21.52
10 NAF Forening rød 1 3 1.22.62
11 SATS Drammen 1 Helse og fitness rød 1 9 1.23.13
12 PwC (PricewaterhouseCoopers) Revisjon blå 1 2 1.26.69
13 Sportsclub Akropolis 1 Helse og fitness hvit 2 9 1.27.29
14 Byggmakker Norløff Bygg og anlegg hvit 2 5 1.27.39
15 KIWIUNIONEN Næringsmiddel sort 3 3 1.28.63
16 MC Dragboat team (Multiconsult) Bygg og anlegg grønn 3 6 1.29.26
17 EP-elektriker'n (Elektrisk Produktion AS) Bygg og anlegg rød 1 7 1.29.72
18 Schianders Transport/logistikk grønn 3 2 1.30.14
19 Lafarge I (Lafarge Roofing) Bygg og anlegg sort 3 5 1.30.52
20 Dynga i Drammen(Lindum Ressurs og Gjenvinning) Avfall/gjenvinning gul 2 2 1.34.16
21 Strøm Gundersen Bygg og anlegg hvit 2 7 1.36.14
22 Spirit of Norway (Steen & Lund) Bygg og anlegg gul 2 8 1.36.81
23 Ramberg på pallen (B.H. Ramberg) Transport/logistikk blå 1 13 1.37.75
24 Just Kidding I (Kid Interiør) Handel rød 4 13 1.38.16
25 Just Kidding II (Kid Interiør) Handel grønn 3 10 1.39.36
26 Legevaktambulansen 1 (Sykehuset Buskerud) Helse og omsorg sort 3 9 1.39.37
27 Lafarge II (Lafarge Roofing) Bygg og anlegg blå 1 8 1.39.60
28 The NAVigators (Nav Drammen Arbeid) Arbeid/Velferd grønn 3 4 1.40.91
29 SATS Drammen 2, dame Helse og fitness blå 1 11 1.45.66
30 Sportsclub Akropolis 2, dame Helse og fitness gul 2 11 1.46.48
31 Nor-Cargo Transport/logistikk gul 2 13 1.46.70
32 Kjappi (Posten Norge) Post grønn 3 13 1.46.95
33 Institusjonstjenesten Bragernes, dame Helse og omsorg rød 1 12 1.51.99
34 Norsk Sykepleierforbund Drammen, dame Helse og omsorg sort 3 12 1.54.62
35 J.A. Magnussen Handel hvit 2 3 1.54.82
36 Speedy (Posten Norge) Post gul 2 10 1.58.46
37 Hjemmetjenesten Bragernes, dame Helse og omsorg hvit 2 12 2.19.38
38 Norsk Sykepleierforbund Drammen, dame Helse og omsorg blå 1 10 ITS
39 Legevaktambulansen2(Sykehuset Buskerud),dame Helse og omsorg grønn 3 11 ITS
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 20.august 2005
BEST IN SHOW
plassering bransje
1 Dynga i Drammen (Lindum) Avfall og gjenvinning
2 Institusjonstjenesten Bragernes Helse og omsorg
3 Speedy og Kjappi (Posten Norge) Post
Profileringspriser (ingen rangering)
Sokrates (Sportsclub Akropolis) Helse og fitness
Aass Bryggeri Bryggeri
MS- Synker Snart (Ivar Tanum) Bygg og anlegg
Kiwinissene Dagligvare/Handel
Redningsskøyta 1+2 (Amb.tj./Legevakta) Helse og omsorg
Lafarge I, II, III og IV Bygg og anlegg
Kostymepriser (ingen rangering)
Sokrates (Sportsclub Akropolis) Helse og fitness
Aass Bryggeri Bryggeri
Spirit of Norway og Victory 1 (Villa Wiig) Bygg og anlegg
De gode hjelperne (Aetat Drammen) Arbeidskontor
Showpriser (ingen rangering)
Spirit of Norway og Victory 1 (Villa Wiig) Bygg og anlegg
PowerAddicts  (Energiselskapet Buskerud) Kraft og energi
TESS Bygg og anlegg
Hjemmetjenesten Bragernes mix og dame Helse og omsorg
GRAND FINALE bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Spirit of Norway (Villa Wiig) Bygg og anlegg hvit 2 0.57.62
2 SATS Baywatch Helse og fitness gul 5 0.57.75
3 Kvalitet (Fagforbundet Buskerud) Forening blå 4 0.58.52
4 OKK Dragebåt Team (Ole K. Karlsen Entr.) Bygg og anlegg sort 3 0.59.76
5 MS- Synker Snart (Ivar Tanum) Bygg og anlegg grønn 6 1.00.96
6 Strøm Gundersen Bygg og anlegg rød 1 1.08.78
GRAND DAME FINALE bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 SATS Dame Baywatch, dame Helse og fitness blå 4 1.04.90
2 Florence 1+2 (Norsk Sykepleierforbund), dame Helse og omsorg rød 1 1.09.77
3 Redningsskøyta 2 (Amb.tj./Legevakta), dame Helse og omsorg sort 3 1.14.06
4 Institusjonstjenesten Bragernes, dame Helse og omsorg gul 5 1.16.66
5 Hjemmetjenesten Bragernes dame, dame Helse og omsorg grønn 6 1.27.24
GRAND BRANSJE FINALE - Helse og omsorg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Redningsskøyta 1 (Amb.tj./Legevakta) Helse og omsorg hvit 2 1.04.82
2 Redningsskøyta 2 (Amb.tj./Legevakta), dame Helse og omsorg sort 3 1.09.95
3 Hjemmetjenesten Bragernes mix Helse og omsorg rød 1 1.12.98
GRAND BRANSJE FINALE - Bygg og anlegg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 OKK Dragebåt Team (Ole K. Karlsen Entr.) Bygg og anlegg rød 1 0.57.51
2 Spirit of Norway (Villa Wiig) Bygg og anlegg hvit 2 0.57.95
3 MS- Synker Snart (Ivar Tanum) Bygg og anlegg sort 3 0.58.96
SEMIFINALER
plassering FIRMA/FORENING bransje båt bane  semi TID
farge nr. nr.
1 SATS Baywatch Helse og fitness blå 1 2 0.56.20
2 Spirit of Norway (Villa Wiig) Bygg og anlegg rød 1 3 0.59.30
3 OKK Dragebåt Team (Ole K. Karlsen Entr.) Bygg og anlegg gul 2 2 1.00.29
4 Kvalitet (Fagforbundet Buskerud) Forening rød 1 1 1.01.13
5 MS- Synker Snart (Ivar Tanum) Bygg og anlegg hvit 2 1 1.01.84
6 Strøm Gundersen Bygg og anlegg sort 3 1 1.02.28
7 PowerAddicts  (Energiselskapet Buskerud) Kraft og energi grønn 2 4 1.03.40
8 Dialog Eiendom 2 Eiendom hvit 2 3 1.04.61
9 Cat Rental (Cramo) Bygg og anlegg grønn 3 2 1.05.15
10 De gode hjelperne (Aetat Drammen) Arbeidskontor blå 1 4 1.06.27
11 Redningsskøyta 1 (Amb.tj./Legevakta) Helse og omsorg gul 3 4 1.06.73
12 TESS Bygg og anlegg sort 3 3 1.12.11
INNLEDENDE HEAT
plassering FIRMA/FORENING bransje båt bane  heat TID
farge nr. nr.
1 Kvalitet (Fagforbundet Buskerud) Forening gul 1 2 0.54.16
2 SATS Baywatch Helse og fitness gul 2 13 0.57.48
3 Spirit of Norway (Villa Wiig) Bygg og anlegg sort 3 7 0.58.31
4 De gode hjelperne (Aetat Drammen) Arbeidskontor grønn 2 2 0.59.11
5 MS- Synker Snart (Ivar Tanum) Bygg og anlegg grønn 3 11 0.59.48
6 OKK Dragebåt Team (Ole K. Karlsen Entr.) Bygg og anlegg hvit 2 12 1.00.42
7 Dialog Eiendom 2 Eiendom rød 1 7 1.01.19
8 PowerAddicts  (Energiselskapet Buskerud) Kraft og energi grønn 3 13 1.01.22
9 Strøm Gundersen Bygg og anlegg hvit 2 9 1.01.94
10 Cat Rental (Cramo) Bygg og anlegg sort 3 9 1.01.95
11 TESS Bygg og anlegg rød 1 12 1.02.89
12 Redningsskøyta 1 (Amb.tj./Legevakta) Helse og omsorg grønn 3 8 1.03.05
13 Dialog Eiendom 1 Eiendom hvit 2 3 1.03.44
14 Sokrates (Sportsclub Akropolis) Helse og fitness blå 1 13 1.03.45
15 PricewaterhouseCoopers Revisjon sort 3 3 1.03.99
16 Bananaboat (Fruktengros) Handel blå 4 1 1.04.61
17 Lafarge I Bygg og anlegg hvit 2 7 1.04.65
18 SATS Dame Baywatch, dame Helse og fitness rød 4 8 1.05.09
19 Just Kiding II (Kid Interiør) Interiør blå 1 10 1.05.76
20 Victory 1 (Villa Wiig) Bygg og anlegg blå 1 11 1.05.97
21 Aass Bryggeri Bryggeri rød 1 1 1.06.38
22 Redningsskøyta 2 (Amb.tj./Legevakta), dame Helse og omsorg rød 1 5 1.06.84
23 Lafarge III Bygg og anlegg gul 2 11 1.08.59
24 Kjappi (Posten Norge) Post blå 1 4 1.08.80
25 Track & Trace (Ramberg) Transport og logistikk grønn 3 4 1.08.81
26 Lafarge II Bygg og anlegg rød 1 9 1.09.81
27 Lafarge IV  Bygg og anlegg sort 3 12 1.10.06
28 Byggmakker Norløff Bygg og anlegg grønn 3 10 1.12.67
29 Kiwinissene Dagligvare/Handel sort 3 1 1.12.81
30 Hjemmetjenesten Bragernes mix Helse og omsorg blå 1 8 1.13.10
31 Ng Meny Buskerud 2 Dagligvare/Handel gul 2 6 1.15.32
32 Institusjonstjenesten Bragernes, dame Helse og omsorg sort 3 5 1.15.93
33 Florence 1 (Norsk Sykepleierforbund), dame Helse og omsorg gul 2 8 1.16.46
34 Tut og Kjør Billingstad (Statens vegvesen) Bilkontroll rød 1 3 1.16.88
35 Hjemmetjenesten Bragernes dame, dame Helse og omsorg hvit 2 5 1.19.81
36 Dynga i Drammen (Lindum) Avfall og gjenvinning blå 1 6 1.21.05
37 Ng Meny Buskerud 1 Dagligvare/Handel hvit 2 1 1.21.47
38 Florence 2 (Norsk Sykepleierforbund), dame Helse og omsorg grønn 4 5 1.23.15
39 Vaktbikkjene (LO Buskerud) Forening grønn 3 6 1.29.13
40 Just Kiding I (Kid Interiør) Interiør gul 2 4 1.32.77
41 Speedy (Posten Norge) Post gul 2 10 DNF
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 21. august 2004
BEST IN SHOW
plassering bransje
1 Hjemmetjenesten Bragernes  Helse og omsorg
2 Pharma Nord Gigante  Næringsmiddel
3 Badenymfene fra Flis & Bad Bygg og anlegg 
Profileringspriser (ingen rangering)
Kiwi el Kontiki (Kiwi Minipris) Dagligvare/Handel
Norløff (Norløff Jernvareforretning) Bygg og anlegg
Joker'n (B.H. Ramberg) Transport
Showpriser (ingen rangering)
Victory 1 og Spirit of Norway (Villa Wiig) Bygg og anlegg
Aass Pigene og Guttene (Aass Bryggeri) Bryggeri
GRAND FINALE bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 SATS 1  Helse og fitness blå 4 0.58.81
2 Victory 1 (Villa Wiig) Bygg og anlegg hvit 2 1.00.07
3 Elixianerne (Elixia) Helse og fitness grønn 6 1.01.55
4 Synker snart (Ivar Tanum) Bygg og anlegg rød 1 1.01.72
5 Strøm Gundersen Bygg og anlegg gul 5 1.02.04
6 Vedlikehold Service 2 (Cognacbaljen) Bygg og anlegg sort 3 1.06.08
GRAND DAME FINALE bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Elixirinnene (Elixia) , dame Helse og fitness
2 Hjemmetjenesten Bragernes , dame Helse og omsorg
3 Aass Pigene (Aass Bryggeri) , dame Bryggeri
GRAND BRANSJE FINALE - Bygg og anlegg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Strøm Gundersen Bygg og anlegg blå 1 1.00.75
2 Victory 1 (Villa Wiig) Bygg og anlegg grønn 3 1.02.68
3 Vedlikehold Service 2 (Cognacbaljen) Bygg og anlegg gul 2 1.03.96
SEMIFINALER
plassering FIRMA/FORENING bransje båt bane  semi TID
farge nr. nr.
1 SATS 1  Helse og fitness rød 1 1 0.59.61
2 Vedlikehold Service 2 (Cognacbaljen) Bygg og anlegg blå 1 4 1.02.68
3 Victory 1 (Villa Wiig) Bygg og anlegg gul 2 2 1.03.23
4 Strøm Gundersen Bygg og anlegg hvit 2 1 1.03.76
5 Synker snart (Ivar Tanum) Bygg og anlegg hvit 2 3 1.03.84
6 Elixianerne (Elixia) Helse og fitness blå 1 2 1.04.12
7 Notar Drammen Eiendom sort 3 3 1.06.38
8 Senter-Bygg Entreprenør Lag 2 Bygg og anlegg  gul 2 4 1.07.82
9 SATS  2 Helse og fitness rød 1 3 1.09.34
10 Vedlikehold Service 1 (Flæskstampen) Bygg og anlegg sort 3 1 1.11.42
11 Senter-Bygg Entreprenør Lag 1 Bygg og anlegg  grønn 3 2 1.27.30
12 Maxi 2  Dagligvare/Handel grønn 3 4 ITS
INNLEDENDE HEAT
plassering FIRMA/FORENING bransje båt bane  heat TID
farge nr. nr.
1 SATS 1  Helse og fitness gul 2 2 1.00.25
2 Elixianerne (Elixia) Helse og fitness blå 1 2 1.03.20
3 SATS  2 Helse og fitness rød 1 11 1.03.44
4 Vedlikehold Service 2 (Cognacbaljen) Bygg og anlegg blå 1 12 1.04.28
5 Strøm Gundersen Bygg og anlegg gul 4 11 1.05.53
6 Victory 1 (Villa Wiig) Bygg og anlegg rød 4 5 1.06.38
7 Synker snart (Ivar Tanum) Bygg og anlegg gul 2 8 1.06.65
8 Vedlikehold Service 1 (Flæskstampen) Bygg og anlegg grønn 3 5 1.07.53
9 Senter-Bygg Entreprenør Lag 1 Bygg og anlegg  blå 1 5 1.08.75
10 Senter-Bygg Entreprenør Lag 2 Bygg og anlegg  grønn 3 8 1.08.94
11 Notar Drammen Eiendom blå 1 10 1.09.24
12 Maxi 2  Dagligvare/Handel grønn 3 10 1.11.16
13 Spirit of Norway (Villa Wiig) Bygg og anlegg grønn 3 12 1.11.87
14 Lynet 2 (P.o.B Entreprenør) Bygg og anlegg gul 2 12 1.12.68
15 Kiwi el Kontiki (Kiwi Minipris) Dagligvare/Handel rød 1 1 1.13.47
16 Aass Guttene (Aass Bryggeri) Bryggeri hvit 2 14 1.13.50
17 Joker'n (B.H. Ramberg) Transport sort 3 1 1.13.87
18 Elixirinnene (Elixia) , dame Helse og fitness hvit 2 11 1.14.68
19 Lynet 1 (P.o.B Entreprenør) Bygg og anlegg sort 3 4 1.15.19
20 Legevakta Helse og omsorg sort 2 7 1.15.84
21 Thon & Co Bygg og anlegg  gul 2 5 1.16.03
22 Cramo Senior (Cramo Cat Rental Store) Bygg og anlegg  grønn 3 2 1.16.42
23 Cramo Junior (Cramo Cat Rental Store) Bygg og anlegg  sort 4 2 1.19.49
24 Fly-glede (SAS Braathens) Reiseliv sort 3 9 1.19.85
25 Badenymfene fra Flis & Bad Bygg og anlegg  rød 4 12 1.20.35
26 Dialog Eiendomsmegling Eiendom gul 2 10 1.20.92
27 Aass Pigene (Aass Bryggeri) , dame Bryggeri rød 1 9 1.22.74
28 Pharma Nord Gigante 1 Næringsmiddel sort 3 11 1.22.94
29 Hjemmetjenesten Bragernes , dame Helse og omsorg hvit 1 7 1.23.24
30 Elvegris (Ivar Tanum) Bygg og anlegg rød 1 4 1.23.91
31 Aetat 2 Arbeidskontor sort 3 14 1.24.05
32 Norløff (Norløff Jernvareforretning) Bygg og anlegg hvit 2 4 1.25.02
33 Pharma Nord Gigante 2 Næringsmiddel rød 1 14 1.26.42
34 Aetat 1 Arbeidskontor hvit 2 9 1.27.08
35 Maxi 1  Dagligvare/Handel hvit 2 1 1.34.53
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 23. august 2003
BEST IN SHOW
plassering
1 Braastad og Noblige (Bangegaarden Cognacloge) Forening
2 Pharma Nord Piratene Næringsmiddel
3 First Army (First Hotel Ambassadeur) Hotel og restaurant
GRAND FINALE bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Elixia Mixtur (Elixia Treningssenter) Helse og fitness rød 1 1.08.10
2 VS Kanon Padleteam (Vedl. Service) Bygg og anlegg gul 5 1.09.46
3 Gullet I (Isachsen og Løvås) Bygg og anlegg blå 4 1.11.80
4 Viktory 1(Villa Wiig) Bygg og anlegg hvit 2 1.12.06
5 Lynet 2 (Prosjekt- og byggtjenester) Bygg og anlegg sort 3 1.12.78
6 Lynet 1 (Prosjekt- og byggtjenester) Bygg og anlegg grønn 6 1.13.50
KOSTYMEPRISER (ingen rangering)
Iskalde friskheter og Vitaminbombene (TINE Drammen Meieri) Næringsmiddel
The Green Flower Power Arrows (Mester Grønn) Handel
Trollungane og Flesk og Bønner Banden (Maxi Senterdrift) Dagligv./Handel
Omsorgtjenesten Åssiden/Landfalløya Helse og omsorg
Loch Kiwi Ness og Kiwi Dragen (Kiwi Servicekontor) Dagligv./Handel
Brygg (Aass Bryggeri) Bryggeri
GRAND DAME FINALE bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Elixia Ladies(Elixia Treningssenter), dame Helse og fitness gul 5 1.19.83
2 Kiwi Dragen (Kiwi Servicekontor), dame Dagligv./Handel sort 3 *
3 First Army 2 (First Hotel Ambassadeur), dame Hotel og restau. hvit 2 *
4 Omsorgtjenesten Åssiden/Landfalløya, dame Helse og omsorg rød 1 *
5 Trollungane (Maxi Senterdrift), dame Dagligv./Handel blå 4 *
* Grunnet tekniske problemer fikk vi bare tiden på vinneren.
GRAND BRANSJE FINALE - Bygg og anlegg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Viktory 1(Villa Wiig) Bygg og anlegg sort 3 1.05.56
2 Gullet I (Isachsen og Løvås) Bygg og anlegg hvit 2 1.06.25
3 Lynet 2 (Prosjekt- og byggtjenester) Bygg og anlegg rød 1 1.07.46
SEMIFINALER
plassering FIRMA/FORENING bransje båt bane  semi TID
farge nr. nr.
1 Elixia Mixtur (Elixia Treningssenter) Helse og fitness gul 2 4 1.07.70
2 Lynet 2 (Prosjekt- og byggtjenester) Bygg og anlegg hvit 2 3 1.08.79
3 Viktory 1(Villa Wiig) Bygg og anlegg sort 3 3 1.09.49
4 Gullet I (Isachsen og Løvås) Bygg og anlegg hvit 2 1 1.10.80
5 VS Kanon Padleteam (Vedl. Service) Bygg og anlegg rød 1 3 1.10.87
6 Lynet 1 (Prosjekt- og byggtjenester) Bygg og anlegg sort 3 1 1.10.92
7 Strøm Gundersen Bygg og anlegg rød 1 1 1.12.49
8 Noblige (Bangegaarden Cognacloge) Forening gul 2 2 1.14.40
9 Pharma Nord Piratene Næringsmiddel grønn 3 2 1.15.17
10 Senter-Bygg 2 (Senter-Bygg Entreprenør) Bygg og anlegg blå 1 4 1.15.43
11 Gullet II (Isachsen og Løvås) Bygg og anlegg grønn 3 4 1.19.03
12 Brygg nr 1 (Aass Bryggeri) Bryggeri blå 1 2 1.20.83
INNLEDENDE HEAT
plassering FIRMA/FORENING bransje båt bane  heat TID
farge nr. nr.
1 Lynet 2 (Prosjekt- og byggtjenester) Bygg og anlegg blå 1 7 1.06.72
2 Gullet I (Isachsen og Løvås) Bygg og anlegg sort 3 4 1.08.32
3 Viktory 1(Villa Wiig) Bygg og anlegg blå 1 3 1.09.16
4 Strøm Gundersen Bygg og anlegg gul 2 3 1.10.02
5 VS Kanon Padleteam (Vedl. Service) Bygg og anlegg hvit 2 6 1.10.30
6 Noblige (Bangegaarden Cognacloge) Forening rød 1 11 1.13.30
7 Gullet II (Isachsen og Løvås) Bygg og anlegg grønn 3 7 1.13.40
8 Senter-Bygg 2 (Senter-Bygg Entreprenør) Bygg og anlegg rød 1 6 1.14.11
9 Lynet 1 (Prosjekt- og byggtjenester) Bygg og anlegg rød 1 4 1.14.22
10 Pharma Nord Piratene Næringsmiddel hvit 2 8 1.15.09
11 Elixia Mixtur (Elixia Treningssenter) Helse og fitness blå 1 12 1.15.12
12 Brygg nr 1 (Aass Bryggeri) Bryggeri grønn 3 9 1.15.50
13 Lierstranda Raggarballeforening (Vedl. Service) Bygg og anlegg grønn 3 3 1.15.53
14 Notar Eiendom Eiendom gul 2 5 1.16.59
15 Senter-Bygg 1 (Senter-Bygg Entreprenør) Bygg og anlegg hvit 2 4 1.17.54
16 Debet (Ernst & Young) Revisjon&Rådg. hvit 2 2 1.19.52
17 Loch Kiwi Ness (Kiwi Servicekontor) Dagligv./Handel gul 2 12 1.20.05
18 Spirit of Norway (Villa Wiig) Bygg og anlegg sort 3 6 1.20.67
19 First Army 1 (First Hotel Ambassadeur) Hotel og restau. blå 1 9 1.22.17
20 Elixia Ladies(Elixia Treningssenter), dame Helse og fitness sort 3 11 1.23.15
21 Kredit (Ernst & Young) Revisjon&Rådg. grønn 3 5 1.23.21
22 Aetat Godt og blanda Arbeidskontor sort 3 8 1.23.46
23 Byggmakker Norløff (Norløff Jernvareforretning) Bygg og anlegg gul 2 7 1.23.87
24 Iskalde friskheter (TINE Drammen Meieri) Næringsmiddel rød 1 2 1.25.91
25 Brygg nr 2 (Aass Bryggeri) Bryggeri grønn 4 11 1.26.53
26 The Green Flower Power Arrows (Mester Grønn) Handel blå 1 5 1.27.00
27 Vitaminbombene (TINE Drammen Meieri) Næringsmiddel rød 1 8 1.27.25
28 First Army 2 (First Hotel Ambassadeur), dame Hotel og restau. hvit 2 11 1.33.44
29 Kiwi Dragen (Kiwi Servicekontor), dame Dagligv./Handel gul 2 10 1.33.54
30 Aetat mix Arbeidskontor sort 3 2 1.35.46
31 Omsorgtjenesten Åssiden/Landfalløya, dame Helse og omsorg grønn 3 10 1.37.49
32 Trollungane (Maxi Senterdrift), dame Dagligv./Handel blå 1 10 1.46.06
33 Braastad (Bangegaarden Cognacloge) Forening gul 2 9 2.01.08
34 Flesk og Bønner Banden (Maxi Senterdrift) Dagligv./Handel grønn 3 12 2.23.69
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 24.august 2002
BEST IN SHOW
plassering
1 BangeGaarden Cognac Loge Forening
2 Isachsen og Løvås Bygg og anlegg
3 Kiwi Servicekontor Dagligvare
GRAND FINALE bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Viktory nr1 (Steen & Lund) Bygg og anlegg rød 1 1.02.75
2 Lierstranda Raggarballeforening(Vedl.Service) Bygg og anlegg grønn 6 1.03.38
3 Strøm-Gundersen Bygg og anlegg hvit 2 1.04.02
4 Gullet I (Isachsen & Løvås) Bygg og anlegg blå 4 1.04.49
5 VS Kanon Padleteam (Vedl.Service) Bygg og anlegg sort 3 1.05.12
6 SATS Drammen Helse og fitness gul 5 1.05.44
KOSTYMEPRISER (ingen rangering)
Maxi Dagligvare
Omsorgstjenesten Landfalløya/Åssiden Helse og omsorg
Power One Kraftleverandør
Aass Bryggeri Bryggeri
GRAND DAME FINALE bransje båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Elixerinnene (Elixia) (dame) Helse og fitness sort 3 1.10.13
2 Tusen og en natt (Maxi) (dame) Dagligvare hvit 2 1.11.73
3 Omsorgstjenesten Landfalløya/Åssiden(dame) Helse og omsorg gul 5 1.15.56
4 Nam Nam (Kiwi Servicekontor) (dame) Dagligvare rød 1 1.16.89
5 Valdis disipler (dame) Venninnegjeng blå 4 1.18.79
GRAND BRANSJE FINALE - Bygg og anlegg båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Viktory nr1 (Steen & Lund) Bygg og anlegg blå 1 0.57.50
2 VS Kanon Padleteam (Vedl.Service) Bygg og anlegg grønn 3 0.58.88
3 Strøm-Gundersen Bygg og anlegg gul 2 0.59.65
SEMIFINALER
plassering FIRMA/FORENING bransje båt bane  semi TID
farge nr. nr.
1 Viktory nr1 (Steen & Lund) Bygg og anlegg blå 1 1 0.58.46
2 VS Kanon Padleteam (Vedl.Service) Bygg og anlegg gul 2 1 0.58.63
3 SATS Drammen Helse og fitness rød 1 4 0.59.80
4 Gullet I (Isachsen & Løvås) Bygg og anlegg hvit 2 4 0.59.86
5 Lierstranda Raggarballeforening(Vedl.Service) Bygg og anlegg hvit 2 2 1.00.07
6 Strøm-Gundersen Bygg og anlegg rød 1 2 1.01.23
7 Power 1'ders (Power One) Kraftleverandør grønn 3 1 1.01.53
8 Elixerne (Elixia) Helse og fitness gul 2 3 1.02.77
9 Senter Bygg Entreprenør's 2 lag Bygg og anlegg sort 3 2 1.03.12
10 Vitaminbombene (TINE) Næringsmiddel sort 3 4 1.06.71
11 Børdi Børdi (Kiwi Servicekontor) Dagligvare blå 1 3 1.08.17
12 Gullet II (Isachsen og Løvås) Bygg og anlegg grønn 3 3 1.09.24
INNLEDENDE HEAT
plassering FIRMA/FORENING bransje båt bane  heat TID
farge nr. nr.
1 Viktory nr1 (Steen & Lund) Bygg og anlegg rød 1 5 0.58.08
2 Strøm-Gundersen Bygg og anlegg rød 1 3 0.58.62
3 Børdi Børdi (Kiwi Servicekontor) Dagligvare blå 1 4 0.59.56
4 SATS Drammen Helse og fitness gul 1 6 1.00.39
5 VS Kanon Padleteam (Vedl.Service) Bygg og anlegg blå 4 5 1.00.95
6 Lierstranda Raggarballeforening(Vedl.Service) Bygg og anlegg hvit 2 3 1.01.01
7 Elixerne (Elixia) Helse og fitness grønn 2 6 1.01.80
8 Gullet I (Isachsen & Løvås) Bygg og anlegg rød 1 1 1.02.54
9 Power 1'ders (Power One) Kraftleverandør blå 1 9 1.02.88
10 Senter Bygg Entreprenør's 2 lag Bygg og anlegg sort 3 5 1.03.53
11 Gullet II (Isachsen og Løvås) Bygg og anlegg hvit 2 5 1.04.44
12 Vitaminbombene (TINE) Næringsmiddel rød 1 8 1.04.58
13 Aass Bryggeri 2 Bryggeri rød 4 9 1.06.10
14 Spirit of Norway (Steen & Lund) Bygg og anlegg hvit 2 1 1.07.20
15 DOB Nettbuss 1 IT hvit 2 7 1.07.73
16 Iskalde Friskheter (TINE) Næringsmiddel gul 2 4 1.08.72
17 Hamworthy B.I.L. Maritim industri sort 3 7 1.09.10
18 Elixerinnene (Elixia) (dame) Helse og fitness sort 3 8 1.09.75
19 Thon & Co Bygg og anlegg sort 3 3 1.09.90
20 Aass Bryggeri I Bryggeri rød 1 7 1.10.65
21 Senter Bygg Entreprenør's 1 lag Bygg og anlegg sort 3 1 1.13.76
22 Braastad (BangeGaarden Cognac Loge) Forening hvit 2 8 1.17.25
23 Valdis disipler (dame) Venninnegjeng blå 4 8 1.20.21
24 Noblige (BangeGaarden Cognac Loge) Forening grønn 3 4 1.21.94
25 Tusen og en natt (Maxi) (dame) Dagligvare gul 2 2 1.22.96
26 Omsorgstjenesten Landfalløya/Åssiden(dame) Helse og omsorg grønn 3 2 1.24.73
27 Nam Nam (Kiwi Servicekontor) (dame) Dagligvare blå 1 2 1.33.86
28 Alkotrass (Maxi) Dagligvare grønn 3 9 1.42.87
             
Resultatliste Dragebåtfestivalen Drammen 1. september 2001
BEST IN SHOW
plassering
1 Maxi Piratene og Indians (Maxi Drammen)
2 Kiwi kjapp og trygg (Kiwi Minipris)
3 Gullgraverne (Isachsen & Løvås)
GRAND FINALE båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Frisken (Frisk Drammen) sort 3 1.00.62
2 Gullgraverne (Isachsen & Løvås) hvit 6 1.01.28
3 Kapp (Olje og Varme AS) grønn 1 1.01.42
4 kranseskålet, lag 2 (Steen & Thorvaldsen) gul 2 1.01.48
5 Vedlikeholds-Service blå 5 1.02.31
6 STRØM-GUNDERSEN rød 4 1.02.98
KOSTYMEPRIS (ingen rangering)
First Hekseropet (First Ambassadeur Hotel)
GRAND DAME FINALE båt bane  TID
plassering farge nr.
1 Friska (Frisk Drammen) blå 2 1.10.43
2 Lyche Troll (Lyche konvolutt/Lyche poser) rød 1 1.14.85
3 Åssiden distrikt (Landfalløya Bo & Service senter) hvit 3 1.16.68
4 Kiwi kjapp (Kiwi Minipris) grønn 4 1.17.36
SEMIFINALER båt bane  semi TID
plassering farge nr. nr.
1 Frisken (Frisk Drammen) grønn 1 1 1.00.08
2 STRØM-GUNDERSEN hvit 3 2 1.03.70
3 Vedlikeholds-Service sort 3 3 1.04.00
4 kranseskålet, lag 2 (Steen & Thorvaldsen) gul 2 1 1.04.84
5 Kapp (Olje og Varme AS) sort 3 1 1.05.14
6 Gullgraverne (Isachsen & Løvås) rød 1 4 1.05.71
7 Stryken og Gudbrandsen  grønn 1 3 1.05.73
8 Senter Bygg Entreprenør, lag 2 gul 2 3 1.05.81
9 Kiwi Trygg (Kiwi Minipris) blå 2 4 1.06.80
10 Senter Bygg Entreprenør, lag 1 hvit 3 4 1.07.17
11 Plugg (Olje og Varme AS) blå 2 2 1.11.07
12 Asker Entreprenør rød 2 1.19.42
INNLEDENDE HEAT båt bane  heat TID
plassering FIRMA/FORENING farge nr. nr.
1 Frisken (Frisk Drammen) gul 2 8 1.02.96
2 kranseskålet, lag 2 (Steen & Thorvaldsen) blå 2 7 1.03.91
3 Kapp (Olje og Varme AS) hvit 3 7 1.04.41
4 Stryken og Gudbrandsen  hvit 3 3 1.06.69
5 Senter Bygg Entreprenør, lag 2 rød 1 7 1.06.79
6 Senter Bygg Entreprenør, lag 1 blå 2 3 1.07.07
7 Asker Entreprenør sort 3 4 1.07.89
8 Plugg (Olje og Varme AS) rød 1 3 1.08.19
9 STRØM-GUNDERSEN grønn 1 4 1.08.61
10 Vedlikeholds-Service gul 2 4 1.09.10
11 Gullgraverne (Isachsen & Løvås) sort  3 2 1.09.46
12 Kiwi Trygg (Kiwi Minipris) hvit 3 1 1.10.09
13 SATSEN (SATS) grønn 1 8 1.10.84
14 Lyche Mix (Lyche konvolutt/Lyche poser) blå 2 1 1.15.05
15 kranseskålet, lag 1 (Steen & Thorvaldsen) gul 2 2 1.15.47
16 Friska (Frisk Drammen), damelag gul 2 6 1.18.00
17 Maxi Indians (Maxi Drammen) sort 3 8 1.18.23
18 Kiwi kjapp (Kiwi Minipris), damelag grønn 1 6 1.21.70
19 Lyche Troll (Lyche konvolutt/poser), damelag rød 1 5 1.21.98
20 Åssiden (Landfalløya Bo & Service), damelag hvit 3 5 1.22.33
21 First Hekseropet (First Ambassadeur Hotel) grønn 1 2 1.29.92
22 Maxi Piratene (Maxi Drammen) rød 1 1 1.45.72
23 First Dumbojet (F.Ambassadeur Hotel), damelag blå 2 5 ITS
24 SATSA (SATS), damelag sort 3 6 ITS